5 stycznia odwiedziął nas zawodowy strażak Pan Marek Woronko. W trakcie spotkania Pan Marek zaznajomił dzieci z ciekawostkami związanymi ze swoją pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy oraz wypadku, dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych.

Relacja fotograficzna

Dzień Przedszkolaka

20 września 2019 roku obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Najmłodsze dzieci pokazały swój pierwszy występ, a zaproszony, zaprzyjaźniony z dziećmi elf, zabawiał je puszczaniem baniek mydlanych.

Lista dzieci przyjętych do punktu przedszkolnego jest zamieszczona na tablicy ogłoszeń w wejściu do budynku szkoły.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

29.01.2019

Rekrutacja dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Raczki do oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w publicznych szkołach podstawowych oraz punktu przedszkolnego, prowadzonych przez Gminę Raczki na rok szkolny 2019/2020

Czytaj więcej: Rekrutacja do przedszkola