Pasowanie na Przedszkolaka

W Punkcie Przedszkolnym w Raczkach dnia 8 listopada o godz. 16.00 odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Do ceremonii pasowania przystąpiło 48 osób.   W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, Pan Dyrektor, rodzice, nauczyciele oraz dzieci.  Bohaterowie spotkania zaprezentowali wiersze, piosenki i tańce, których nauczyli się do tej pory. Następnie dzieci wspólnym głosem wypowiedziały przysięgę, a Pan Dyrektor symbolicznym ołówkiem dokonał aktu pasowania i wręczył pamiątkowe dyplomy oraz buttony. Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni goście zostali zaproszeni do wspólnego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za liczny udział w uroczystości Pasowania na Przedszkolaka.