Fundacja „Zwierzęta Niczyje”

W grudniu 2017 roku przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego w Raczkach odwiedzili wolontariusze z Fundacji „Zwierzęta Niczyje” ze swoim podopiecznym. Piesek radośnie przywitał dzieci, merdał ogonem i chciał się bawić. Wolontariusze fundacji opowiedzieli, jak należy opiekować się zwierzęciem. Dzieci zrozumiały, że posiadanie psa to obowiązek i odpowiedzialność.

Z inicjatywy Pani Barbary Krasowskiej rozpoczęliśmy w naszej placówce z zbiórkę darów dla zwierząt, tj. suchą karmę, psie i kocie „smakołyki”, koce, pościel i narzuty, które zostaną przekazane do Fundacji „Zwierzęta Niczyje” w Suwałkach, która niesie pomoc bezdomnym, opuszczonym, porzuconym i zaniedbanym zwierzętom.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Fundacji „Zwierzęta Niczyje” za poświęcony czas i cenną lekcję.