Pierwszy Dzień Wiosny.

21 marca 2018r. upłynął pod hasłem samorządności. Od rana klasy IV-VII przygotowywały prezentacje i plakaty na konkurs, który był przeprowadzony w ramach Dnia Samorządności. Oprócz wspomnianych prezentacji i plakatów, wszystkie klasy brały udział w różnych konkurencjach - wiedzy z różnych przedmiotów, zespołowym skakaniu przez skakankę. Wcześniej, dla klas młodszych, klasa I zaprezentowała przedstawienie wiosenne.

Relacja foto z przedstawienia dla klas młodszych.

Czytaj więcej: Pierwszy Dzień Wiosny - 2018r.

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca jest wpisany jako Dzień Samorządności w szkole. Niektórzy uważają, że jest to Dzień Wagarowicza - przez nauczycieli nie polecany. Aby jednak był to czas inny od pozostałych dni, zorganizowane zostały konkursy związane także z wiosną. Było malowanie plakatu, przygotowanie wiosennego jedzenia, wiosenne przebranie, prezentacja klasowych talentów, odgadywanie odgłosów ptaków, skoki przez linę, wyścigi w jedzeniu, rzuty do celu.

Relacja foto z klas młodszych

Relacja foto z klas starszych

Zabawa karnawałowo-walentynkowa

Czas karnawału to zabawa. Kilka dni po Walentynkach zorganizowaliśmy dyskotekę Walentynowo – karnawałową. Każda klasa przygotowała sobie poczęstunek, a didżeje pilnowali sprzętu, aby muzyka ciągle grała. Było także kilka zabaw wspólnych i wybór królowej i króla balu, którymi zostali Kasia i Piotrek.

Relacja foto