Dzień Edukacji Narodowej

ZZnalezione obrazy dla zapytania bukiet kwiatów okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie.  Wierzę, że z wiedzy którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy.

Jednocześnie życzę Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji którą będziecie naśladować.

Dziękuję Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły. Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzeże i doceni.

Gratuluję wszystkim nagrodzonym osobom. Cieszę się razem z Państwem, że tak trudna i wymagająca dużego oddania praca została uhonorowana.

Dyrekcja SP w Raczkach

Relacja foto 1

Relacja foto 2

Relacja foto 3

mLegitymacja

Szkoła obsługuje mobilne legitymacje - mLegitymacje. Chętnych zapraszam do sekretariatu w celu aktywowania od 03 września 2019 r.

Konkurs na patrona szkoły

Ogłaszam konkurs na patrona Szkoły Podstawowej w Raczkach. Propozycje z uzasadnieniem, życiorysem postaci proszę zgłaszać do sekretariatu szkoły lub na maila szkoły.
p.o.Dyrektora
Marek C.

Nasza szkoła w bieżącym roku otrzymała wsparcie finansowe w ramach
Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
uchwalonego przez Radę Ministrów w celu poprawy stanu czytelnictwa w Polsce.

Otrzymaliśmy 15 tysięcy złotych na wzbogacenie zbiorów biblioteki szkolnej o książki dla uczniów z literatury pięknej i popularnonaukowej.

Mając na uwadze różne WASZE zainteresowania proszę o udział w wyborze literatury do naszej biblioteki i wskazanie tytułów książek, które warto zakupić lub którymi jesteście zainteresowani. Propozycje proszę przekazać do biblioteki szkolnej lub do sekretariatu szkoły.