Wizyta Biskupa.

W dniu 04 marca 2019 r. złożył wizytę w naszej szkole ks. bp. Jerzy Mazur Ordynariusz naszej diecezji ełckiej. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy punktu przedszkolnego, szkoły podstawowej i gimnazjum powitali tak zacnego gościa na hali gimnastycznej. Po powitaniu i przedstawieniu działalności naszych szkół przez Dyrektorów, uczniowie klasy 4A przedstawili misyjną historię księcia, który dzielił się z potrzebującymi. Przedstawienie zakończył przepiękny taniec w wykonaniu uczniów klasy 2B. Całość była oprawiona śpiewem w wykonaniu chóru szkolnego i solistów. Na zakończenie wizyty relację i podziękowanie złożył ks. Proboszcz parafii w Raczkach i Wójt Gminy Raczki. Słowa wsparcia i błogosławieństwa na zakończenie spotkania udzielił ks. Biskup.