Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 8.00 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Raczkach. O godzinie 9.00 odbył się uroczysty apel w na placu przed Szkołą.

W uroczystej inauguracji roku szkolnego uczestniczyli: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji sekretarz stanu Jarosław Zieliński i Wójt Gminy Raczki Andrzej Szymulewski i Przewodniczący Rady Gminy Piotr Słowikowski. Sekretarz stanu Jarosław Zieliński, mówił jak ważna jest współpraca szkoły, rodziców, samorządów i innych instytucji państwowych, aby uczniowie mogli rozwijać się duchowo, kształtować system wartości i postaw wobec drugiego człowieka, Ojczyzny i świata. Szkoła winna dawać im poczucie bezpieczeństwa.

Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Apel kończący szkołę

17 czerwca 2019 r. odbył się apel na którym żegnaliśmy ósmoklasistów oraz były rozdawane dyplomy i nagrody za udział w konkursach i zawodach.